• Jazz Lunches
  • za 29/06
  • zo 30/06
  • wo 03/07
  • do 04/07
  • vr 05/07
  • za 06/07
  • zo 07/07
  • ma 08/07
  • di 09/07

Ook dit jaar kan je in LOF, het culinair innovatieve restaurant van ons partnerhotel Pillows Grand Hotel Reylof (dat overigens zelf ook in een compleet nieuw en merkelijk strakker kleedje steekt), terecht voor de stilaan roemruchte jazzlunches. Het concept is simpel: terwijl een heerlijke lunch jouw neusharen streelt, doet een duo of trio minstens (!) even appetijtelijke jazzmuzikanten hetzelfde met jouw oren. Bijkomend voordeel: op vertoon van jouw Gent Jazz Festival-ticket krijg je er een gratis aperitief van het huis bovenop.

Ben Sluijs & Erik Vermeulen

Zaterdag 29/06/2019 

Family Feels

Zondag 30/06/2019

Yannick Peeters & Marine Horbaczewski

Woensdag 03/07/2019

Kreis

Donderdag 04/07/2019

Stijn Bettens, Lieven Van Pée & Frederik Van den Berghe

Vrijdag 05/07/2019

Marie-Anne Standaert, Stijn Wauters & Jean-Louis Rassinfosse

Zaterdag 06/07/2019

Christian Mendoza & Joachim Badenhorst

Zondag 07/07/2019

3/4 Peace

Maandag 08/07/2019

Bram Weijters & Carlo Nardozza

Dinsdag 09/07/2019

Yann Tiersen

Zaterdag 29/06/2019 22u30-00u00 Main Stage

Rymden

Zaterdag 29/06/2019 20u30-21u45 Main Stage

Noah Vanden Abeele

Zaterdag 29/06/2019 18u30-19u45 Main Stage

Guy Van Nueten

Zaterdag 29/06/2019 16u30-17u45 Main Stage

OTTLA

Zaterdag 29/06/2019 00u00-01u00 Garden Stage

Andrea Belfi

Zaterdag 29/06/2019 17u50-18u25, 19u50-20u25 & 21u50-22u25 Main Stage

Jamie Cullum

Zondag 30/06/2019 19u30-21u00 Main Stage

Jasper Steverlinck

Zondag 30/06/2019 17u30-18u45 Main Stage

JUDI JACKSON

Zondag 30/06/2019 15u30-16u45 Main Stage

DELV!S

Zondag 30/06/2019 13u45-14u45 Main Stage

BLOW 3.0

Zondag 30/06/2019 21u00-22u00 Garden Stage

Kolonel Djafaar

Zondag 30/06/2019 18u50-19u25, 16u50-17u25 & 14u50-15u25 Garden Stage

STUFF.

Woensdag 03/07/2019 22u45-00u00 Main Stage

Mulatu Astatke

Woensdag 03/07/2019 20u45-22u00 Main Stage

James Holden & The Animal Spirits

Woensdag 03/07/2019 19u00-20u00 Main Stage

Moses Boyd Exodus

Woensdag 03/07/2019 17u15-18u15 Main Stage

Makaya McCraven

Woensdag 03/07/2019 15u30-16u30 Main Stage

Blick Bassy

Woensdag 03/07/2019 13u45-14u45 Main Stage

MDC III

Woensdag 03/07/2019 00u00-01u00 Garden Stage

Commander Spoon

Woensdag 03/07/2019 22u05-22u35 Garden Stage

Steiger

Woensdag 03/07/2019 20u05-20u35 Garden Stage

H A S T

Woensdag 03/07/2019 18u20-18u50 Garden Stage

PAARD.

Woensdag 03/07/2019 16u35-17u05 Garden Stage

Simon Segers (solo)

Woensdag 03/07/2019 14u50-15u20 Garden Stage

Joan Baez

Donderdag 04/07/2019 22u30-00u00 Main Stage

Julia Holter

Donderdag 04/07/2019 20u30-21u45 Main Stage

Cowboy Junkies

Donderdag 04/07/2019 18u30-19u45 Main Stage

Geike

Donderdag 04/07/2019 16u30-17u30 Main Stage

The Antler King

Donderdag 04/07/2019 00u00-01u00 Garden Stage

Tiny Legs Tim

Donderdag 04/07/2019 21u50-22u25, 19u50-20u25 & 17u50-18u25 Garden Stage

Diana Krall

Vrijdag 05/07/2019 22.30u - 00.00u Main Stage

Vincent Peirani ‘Living Being’

Vrijdag 05/07/2019 20u30-21u45 Main Stage

Christian Sands Trio

Vrijdag 05/07/2019 18u30-19u45 Main Stage

FRANK WOESTE & BAPTISTE TROTIGNON

 Vrijdag 05/07/2019 16u30-17u45 Main Stage

Guillaume Vierset Harvest Group

Vrijdag 05/07/2019 00u00 - 01u00  Garden Stage

YURI HONING ACOUSTIC QUARTET

Vrijdag 05/07/2019 21u50-22u50; 19u50-20u50 & 17u50-18u50 Garden Stage

Fred Hersch & WDR Big Band conducted by Vince Mendoza

Zaterdag 06/07/2019 22u30-00u00 Main Stage

TERENCE BLANCHARD

Zaterdag 06/07/2019 20u30-21u45 Main Stage

Gonzalo Rubalcaba Trio

Zaterdag 06/07/2019 18u30-19u45 Main Stage

Pentadox

Zaterdag 06/07/2019 16u30-17u45 Main Stage

Melissa Aldana Quartet

Zaterdag 06/07/2019 00u00-01u00 Garden Stage

« Yhi » : Stéphane Galland & Adriaan Van de Velde

Zaterdag 06/07/2019 21u50-22u25 Garden Stage

Stéphane Galland & Malcolm Braff

Zaterdag 06/07/2019 19u50-20u25 Garden Stage

Stéphane Galland & (the mystery of) Kem

Zaterdag 06/07/2019 17u50-18u25 Garden Stage

Gregory Porter

Zondag 07/07/2019 19.30u - 21.00u Main Stage

José James Presents: 'Lean On Me'

Zondag 07/07/2019 17u30-18u45 Main Stage

MAISHA

Zondag 07/07/2019 15u30-16u45 Main Stage

Tristan

Zondag 07/07/2019 13u30-14u45 Main Stage

MARTHA DA'RO

Zondag 07/07/2019 21u00-22u00 Garden Stage

RAMAN.

Zondag 07/07/2019 18u50-19u25 Garden Stage

UMM

Zondag 07/07/2019 16u50-17u25 Garden Stage

SUURA

Zondag 07/07/2019 14u50-15u25 Garden Stage

Sting 'My Songs'

Maandag 08.07.2019 22u30-00u00 Main Stage

Novastar

Maandag 08/07/2019 20u30-21u45 Main Stage

Stef Kamil Carlens

Maandag 08.07.2019 18u30-19u45 Main Stage

Esinam

Maandag 08.07.2019 16u30-17u45 Main Stage

Jaguar Jaguar

Maandag 08.07.2019 00u00-01u00 Garden Stage

Big Whoop

Maandag 08.07.2019 21u50-22u25, 19u50-20u25 & 17u50-18u25 Garden Stage

John Zorn 'Bagatelles'

Dinsdag 09/07/2019 17u45-00u00 Main Stage

Nova Quartet, Peter Evans Solo & Asmodeus

Dinsdag 09/07/2019 22u30-00u00 Main Stage

Gyan Riley & Julian Lage, Brian Marsella Trio, Ikue Mori & John Medeski Trio

Dinsdag 09/07/2019 20u30-21u4 Main Stage

Craig Taborn Solo, Trigger, Erik Friedlander - Mike Nicolas Duo & Kris Davis

Dinsdag 09/07/2019 18u30-19u45 Main Stage

Sylvie Courvoisier & Mark Feldman, Masada & Mary Halverson Quartet

Dinsdag 09/07/2019 16u30-17u45 Main Stage

werkplaats Walter

Dinsdag 09/07/2019 Garden Stage

Nate Wooley's 7 Storey Mountain

Dinsdag 09/07/2019 00u00-01u00 Garden Stage

Julien Desprez + Teun Verbruggen

Dinsdag 09/07/2019 21u50-22u25 Garden Stage

Bram De Looze, Nate Wooley, C. Spencer Yeh & Chris Corsano

Dinsdag 09/07/2019 19u50 - 20u25  Garden Stage

Samara Lubelski & Ryan Sawyer

Dinsdag 09/07/2019 17u50 - 18u25  Garden Stage