• Jazz Lunches
  • sa 29/06
  • di 30/06
  • me 03/07
  • je 04/07
  • ve 05/07
  • sa 06/07
  • di 07/07
  • lu 08/07
  • ma 09/07

Ook dit jaar kan je in LOF, het culinair innovatieve restaurant van ons partnerhotel Pillows Grand Hotel Reylof (dat overigens zelf ook in een compleet nieuw en merkelijk strakker kleedje steekt), terecht voor de stilaan roemruchte jazzlunches. Het concept is simpel: terwijl een heerlijke lunch jouw neusharen streelt, doet een duo of trio minstens (!) even appetijtelijke jazzmuzikanten hetzelfde met jouw oren. Bijkomend voordeel: op vertoon van jouw Gent Jazz Festival-ticket krijg je er een gratis aperitief van het huis bovenop.

Ben Sluijs & Erik Vermeulen

Zaterdag 29/06/2019 

Family Feels

Zondag 30/06/2019

Yannick Peeters & Marine Horbaczewski

Woensdag 03/07/2019

Kreis

Donderdag 04/07/2019

Stijn Bettens, Lieven Van Pée & Frederik Van den Berghe

Vrijdag 05/07/2019

Marie-Anne Standaert, Stijn Wauters & Jean-Louis Rassinfosse

Zaterdag 06/07/2019

Christian Mendoza & Joachim Badenhorst

Zondag 07/07/2019

3/4 Peace

Maandag 08/07/2019

Bram Weijters & Carlo Nardozza

Dinsdag 09/07/2019

Yann Tiersen

Samedi 29/06/2019 22h30-00h00 Main Stage

Rymden

Samedi 29/06/2019 20h30-21h45 Main Stage

Noah Vanden Abeele

Samedi 29/06/2019 18h30-19h45 Main Stage

Guy Van Nueten

Samedi 29/06/2019 16h30-17h45 Main Stage

ottla

Samedi 29/06/2019 00h00-01h00 Garden Stage

Andrea Belfi

Samedi 29/06/2019 17h50-18h25, 19h50-20h25 & 21h50-22h25 Garden Stage

Jamie Cullum

Dimanche 30/06/2019 19u30-21u00 Main Stage

Jasper Steverlinck

Dimanche 30/06/2019 17h30-18h45 Main Stage

JUDI JACKSON

Dimanche 30/06/2019 15h30-16h45 Main Stage

DELV!S

Dimanche 30/06/2019 13h45-14h45 Main Stage

BLOW 3.0

Dimanche 30/06/2019 21h00-22h00 Garden Stage

Kolonel Djafaar

Dimanche 30/06/2019 18h50-19h25, 16h50-17h25 & 14h50-15h25 Garden Stage

STUFF.

Mercredi 03/07/2019 22h45-00h00 Main Stage

Mulatu Astatke

Mercredi 03/07/2019 20h45-22h00 Main Stage

James Holden & The Animal Spirits

Mercredi 03/07/2019 19h00-20h00 Main Stage

Moses Boyd Exodus

Mercredi 03/07/2019 17h15-18h15 Main Stage

Makaya McCraven

Mercredi 03/07/2019 15h30-16h30 Main Stage

Blick Bassy

Mercredi 03/07/2019 13h45-14h45 Main Stage

MDC III

Mercredi 03/07/2019 00h00-01h00 Garden Stage

Commander Spoon

Mercredi 03/07/2019 22h05-22h35 Garden Stage

Steiger

Mercredi 03/07/2019 20h05-20h35 Garden Stage

H A S T

Mercredi 03/07/2019 18h20-18h50 Garden Stage

PAARD.

Mercredi 03/07/2019 16h35-17h05 Garden Stage

Simon Segers (solo)

Mercredi 03/07/2019 14h50-15h20 Garden Stage

Joan Baez

Jeudi 04/07/2019 22h30-00h00 Main Stage

Julia Holter

Jeudi 04/07/2019 20h30-21h45 Main Stage

Cowboy Junkies

Jeudi 04/07/2019 / 18h30-19h45 Main Stage

Geike

Jeudi 04/07/2019 16h30-17h30 Main Stage

The Antler King

Jeudi 04/07/2019 00h00-01h00 Garden Stage

Tiny Legs Tim

Jeudi 04/07/201921h50-22h25, 19h50-20h25 & 17h50-18h25 Garden Stage

Diana Krall

Vendredi 05/07/2019 22.30h - 00.00h Main Stage

Vincent Peirani ‘Living Being’

Vendredi 05/07/2019 20h30-21h45 Main Stage

Christian Sands Trio

Vendredi 05/07/2019 18h30-19h45 Main Stage

FRANK WOESTE & BAPTISTE TROTIGNON

Vendredi 05/07/2019 16h30-17h45 Main Stage

Guillaume Vierset Harvest Group

Vendredi 05/07/2019 00h00-01h00 Garden Stage

YURI HONING ACOUSTIC QUARTET

Vendredi 05/07/2019 21h50-22h50; 19h50-20h50 & 17h50-18h50 Garden Stage

Fred Hersch & WDR Big Band conducted by Vince Mendoza

Samedi 06/07/2019 22u30-00u00 Main Stage

TERENCE BLANCHARD

Samedi 06/07/2019 20u30-21u45 Main Stage

Gonzalo Rubalcaba Trio

Samedi 06/07/2019 18u30-19u45 Main Stage

Pentadox

Samedi 06/07/2019 16u30-17u45 Main Stage

Melissa Aldana Quartet

Samedi 06/07/2019 00u00-01u00 Garden Stage

« Yhi » : Stéphane Galland & Adriaan Van de Velde

Samedi 06/07/2019 21u50-22u25 Garden Stage

Stéphane Galland & Malcolm Braff

Samedi 06/07/2019 19u50-20u25 Garden Stage

Stéphane Galland & (the mystery of) Kem

Samedi 06/07/2019 17u50-18u25 Garden Stage

Gregory Porter

Dimanche 07/07/2019 19h30-21h00 Main Stage

José James Presents: 'Lean On Me'

Dimanche 07/07/2019 17h30-18h45 Main Stage

Maisha

Dimanche 07/07/2019 15h30-16h45 Main Stage

Tristan

Dimanche 07/07/2019 13h30-14h45 Main Stage

Martha Da'Ro

Dimanche 07/07/2019 21h00-22h00 Garden Stage

RAMAN.

Dimanche 07/07/2019 18h50-19h25 Garden Stage

UMM

Dimanche 07/07/2019 16h50-17h25 Garden Stage

Suura

Dimanche 07/07/2019 14h50-15h25 Garden Stage

Sting 'My Songs'

Lundi 08/07/2019 22h30-00h00 Main Stage

Novastar

Lundi 08/07/2019 20h30-21h45 Main Stage

Stef Kamil Carlens

Lundi 08/07/2019 18h30-19h45 Main Stage

Esinam

Lundi 08/07/2019 16h30-17h45 Main Stage

Jaguar Jaguar

Lundi 08/07/2019 00h00-01h00 Garden Stage

Big Whoop

Lundi 08/07/2019 21h50-22h25, 19h50-20h25 & 17h50-18h25 Garden Stage

John Zorn 'Bagatelles'

Mardi 09/07/2019 17h45-00h00 Main Stage

Nova Quartet, Peter Evans Solo & Asmodeus

Mardi 09/07/2019 22h30-00h00 Main Stage

Gyan Riley & Julian Lage, Brian Marsella Trio, Ikue Mori & John Medeski Trio

Mardi 09/07/2019 20h30-21h45 Main Stage

Craig Taborn Solo, Trigger, Erik Friedlander - Mike Nicolas Duo & Kris Davis

Mardi 09/07/2019 18h30-19h45 Main Stage

Sylvie Courvoisier & Mark Feldman, Masada & Mary Halverson Quartet

Mardi 09/07/2019 16h30-17h45Main Stage

werkplaats walter

Mardi 09/07/2019 Garden Stage

Nate Wooley's 7 Storey Mountain

Mardi 09/07/2019 00h00-01h00 Garden Stage

Julien Desprez + Teun Verbruggen

Mardi 09/07/2019 21h50-22h25 Garden Stage 

Bram De Looze, Nate Wooley, C. Spencer Yeh & Chris Corsano

Mardi 09/07/2019 19h50-20h25 Garden Stage

Samara Lubelski & Ryan Sawyer

Mardi 09/07/2019 17h50-18h25 Garden Stage